Tervező Operátor

Szívesen dolgoznál kreatív ügynökségnél, de kerülnéd a stresszt és a folyamatos nyomást?
Pontosan és gyorsan dolgozol Adobe Photoshopban, Illustratorban és InDesignban?
Stabil hátterű céget keresel, ahol családias környezetben dolgozhatsz?

Ne keress tovább, jelentkezz nálunk! Ügyfelünk a közép-európai régió egyik vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportjának kreatív ügynöksége. Hozzájuk keresünk Tervező operátort .

Feladatok

  • grafikusok munkájának támogatása
  • online és offline anyagok tervezése, szerkesztése
  • kiadványok tördelése, szerkesztése
  • látványtervezés (3D), retusmunkák

Elvárások

  • Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign magabiztos ismerete
  • Nyomdai munkálatok, kivitelezési lehetőségek, alapanyagok alapos ismerete

Előnyt jelent:
  • Gyakorlat hasonló területen
  • Tapasztalat online felületek szerkesztésében
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nyugodt, családias légkör
  • Stabil hátterű cég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Patrik Zsebedits
+36 1 300 6627
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.