Manuális szoftvertesztelő

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk - külföldi utazásra is nyitott - manuális szoftvertesztelő kollégát.

Feladatok

  • Tesztesetek készítése
  • Manuális tesztek elvégzése
  • Automatizált tesztek lefuttatása és értékelése
  • Szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal
  • Dokumentáció készítése
  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Manuális vagy automatizált tesztelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Siebel/Amdocs/Billing rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • HP functional tester ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Változatos és izgalmas projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mező-Mészáros Ildikó
+36 1 300 6655
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.