Műszaki értékesítési tanácsadó (Győr)

Nívós partnerünk értékesítési csapatának tagjaként nap mint nap elkötelezett ügyfélkör kialakítása a cél professzionális felhasználók körében.

Feladatok

  • Prémium kategóriás termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfelek számára műszaki segítségnyújtás
  • Aktív hozzájárulás a napi tervezéshez, az értékesítési tervek eléréséhez/túlteljesítéséhez
  • Innovatív termékek és egyedülálló szolgáltatások értékesítése
  • Prémium termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
  • Fókusz ügyfelek stratégiai fejlesztése
  • Ügyfél-orientált csapatmunka a vállalat más részlegeivel

Elvárások

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, affinitás és szenvedély az értékesítés iránt
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
  • Műszaki beállítottság
  • Eredmény-centrikus, kihívást kedvelő, nyitott személyiség
  • Pozitív attitűd, csapatmunkát kedvelő, azt pozitívan befolyásoló
  • Határozott fellépés, ugyanakkor szakmai alázattal rendelkező, fejlődésre, feedback alapú vállalati kultúrára nyitott
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki végzettség előny
  • Értékesítés területén megfogalmazott hosszú távú karrier célok és ehhez kapcsolódóan angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Intenzív betanulás (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.), oktatás, tréningek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, kiemelkedő munkahely
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Győr

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.