Targoncás raktáros

Üllői partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Raktári anyagmozgatás, kitárazás, betárazás
  • Raktár rendben tartása
  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Áruösszekészítés
  • Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezető vagy Könnyűgépkezelő OKJ bizonyítvány
  • Érvényes targoncás jogosítvány (3324 vagy 3313)
  • Megbízhatóság
  • Bűntetlen előélet
  • Raktározásban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezést
  • 6 hó után cafetária
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Üllő

Munkába járás támogatása céges buszjárattal:
Cegléd - Ceglédbercel - Albertirsa - Pilis - Alsónyáregyháza - Felsőnyáregyháza - Monorierdő - Csévharaszt - Vasad - Monor - Üllő - Gyömrő - Vecsés - Ecser és Gyál útvonalon.

Munkavégzés helye

Üllő, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Seregi Zsuzsanna
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.