Beszerző - banki területen

Nemzetközi bankhálózatot működtető megbízónk számára dinamikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Beszerző.

Feladatok

  • Tenderek komplett megszervezése és lebonyolítása a bank működéséhez szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzéséhez
  • Tárgyalás a beszállítókkal a legjobb árak és szerződéses feltételek elérése érdekében
  • Elektronikus aukciók önálló szervezése és lebonyolítása
  • Beszerzési piackutatás
  • Beszállítók minősítése
  • Beszerzési jelentések készítése az UniCredit Csoport központja részére
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, valamint a bécsi és milánói központokkal

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • 2-3 éves beszerzési területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • elektronikus aukciós rendszerek ismerete, Excel felhasználói tudás
  • önálló munkavégzésre való képessé
  • proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság, ügyfélközpontúság
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés lehetőség
  • Érdekes, változatos, önálló munka
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
zsofia.pal@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.