Rendszergazda

Magyarországon 18 éve jelenlévő francia áruházlánc központi irodájába keresünk rendszergazdát.

Feladatok

  • Szerverek napi szintű üzemeltetése
  • Rendszeres karbantartások elvégzése és riportálása
  • Monitoring, rendszerfelügyeleti eszközök telepítése és üzemeltetése
  • Második szintű technikai támogatás a felhasználói hibajegyek esetében
  • Kapcsolattartás a francia support-tal
  • Informatikai eszközvagyon nyilvántartása
  • Szállítókkal való együttműködés a hibaelhárítási és karbantartási feladatok alkalmával
  • Együttműködés és rendszeres kapcsolattartás az informatikai és szakmai társosztályokkal
  • Az üzemeltetési és IT biztonsági szabályok eljárások betartása, betartatása
  • Szoftver és hardver architektúra követelmények pontos meghatározása
  • Szoftver és hardver architektúra kialakítása, telepítése projekt kereteken belül
  • Változás és incidens kezelés

Elvárások

  • Microsoft nagyvállalati megoldások ismerete (System Center komponensek - SCCM, SCOM)
  • Windows Server 2012 környezet üzemeltetésében szerzett többéves tapasztalat
  • Hyper-V környezet üzemeltetésében és kialakításában szerzett gyakorlat
  • Határvédelmi megoldások ismerete (spam, webtartalom szűrés, vírusvédelem)
  • TCP/IP hálózati alapismeretek
  • Linux alapismeretek
  • VMware virtualizációs környezet üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Veeam mentési és helyreállítási szoftver működésének ismerete
  • Felhő alapú szolgáltatásokban szerzett gyakorlat
  • Windows 8.1 és Windows 10 operációs rendszerek ismerete
  • Angol nyelv társalgás szintű ismerete szóban és írásban

Előny:
  • AS/400 ismeretek
  • Kereskedelmi szektorban szerzett gyakorlat
  • Oracle, MS SQL alapismeretek
  • Nagios rendszerfelügyeleti rendszer ismerete
  • Francia nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ádám Madarász
+36 30 465 9047
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.