Helpdesk csoportvezető

Magyarországon 18 éve jelenlévő francia áruházlánc központi irodájába keresünk Helpdesk csoportvezetőt.

Feladatok

  • Informatikai szolgáltatások folyamatos és hibamentes működésének biztosítása az áruházakban és logisztikai telephelyeken a meghatározott SLA szinteken belül
  • Hibajegyek követése és havi statisztikák készítése, ezek alapján akciótervek készítése és végrehajtása
  • Kapcsolattartás a francia üzemeltetési csapattal
  • Informatikai eszközvagyon nyilvántartása és beszerzése
  • Szállítókkal való kapcsolattartás és szolgáltatási szintek követése
  • Együttműködés és rendszeres kapcsolattartás az informatikai és szakmai társosztályokkal
  • Az üzemeltetési és IT biztonsági szabályok, eljárások betartása, betartatása
  • Üzemeltetési szabályzat karbantartása és fejlesztése
  • Projekt megvalósításban való aktív közreműködés, valamint a lezárult projektek átvétele üzemeltetésre
  • Napi ellenőrzési listák követése
  • Javaslattétel az IT rendszerek és üzemeltetési folyamatok hatékonyságának növelésére
  • Tervszerű, rendszeres karbantartások koordinálása
  • Az üzemeltetési csapat (helpdesk és mobil IT) munkájának követése és a szakmai fejlődésük biztosítása
  • KPI meghatározása az üzemeltetési csapat részére
  • Részvétel a beosztottak teljesítményének értékelésében, fejlődési lehetőségeik azonosításában
  • Munkaszervezés, a munkatársak beosztásának és szabadságtervének követése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Képesség a feladatok delegálására és számonkérésére
  • Proaktív személyiség
  • Strukturált gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Nagyfokú rugalmasság a szakmai igények kiszolgálása érdekében
  • ITIL módszertan ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
  • Francia nyelvtudás
  • Kereskedelmi szektorban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ádám Madarász
+36 30 465 9047
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.