Épületgépész mérnök

Horváth Andrea révén

Feladatok

  • beruházási projektek épületgépész feladatainak tervezése, a kivitelezés irányítása, kivitelezőkkel való kapcsolattartás
  • Technológiai jellegű beruházásokban való részvétel
  • Meglévő épületek és technológiák épületgépészeti újragondolása, bővítéssel kapcsolatos projektek koordinálása
  • Engedélyezések megszervezése, koordinálása
  • Jelentések, prezentációk készítése, angol nyelven is
  • Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások

  • gépészmérnök végzettség épületgépész szakiránnyal
  • minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)
  • AutoCad gyakorlott használata
  • Általános számítástechnikai ismeretek (Mail, Web, Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • változatos feladatkörök
  • kiváló csapat

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.