Könyvelő

Gépjármű lízinggel és flottakezeléssel foglalkozó partnerünk számára keresünk könyvelőkollégát, mérlegképes könyvelői képesítéssel.

Feladatok

  • beérkező számlák formai és tartalmi követelményeinek ellenőrzése, könyvelése
  • szállítói folyószámla naprakész karbantartása, folyamatos egyeztetése
  • kapcsolattartás a szállítókkal, kompenzálások egyeztetése és könyvelése
  • üzleti bankkártyával kapcsolatos elszámolások
  • tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése
  • év végi tárgyi eszköz leltárak összeállítása, egyeztetése
  • havi záráshoz vegyes tételek összeállítása és könyvelése
  • főkönyvi számlák rendszeres ellenőrzése
  • havi zárásokban való közreműködés
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • 2-3 év releváns pénzügyi tapasztalat, könyvelői munkakörben
  • MS Office alkalmazás ismerete, felhasználói szintű Excel ismeret
  • angol nyelvtudás előny
  • proaktív, önálló személyiség

Amit kínálunk

  • kiemelkedő fizetés
  • cafeteria
  • utazás támogatás/ ingyenes parkolóhely biztosítása
  • egészségügyi szolgáltatás támogatása (közel 30 szakágban)
  • stabil, világhírű vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Orsolya Vilmányi
+36 30 985 9726
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.