Teljeskörű könyvelő

Partnercégünk, egy növekvőben lévő, innovatív gyártócég az FMCG szektorban teljes körű könyvelő kollégát keres!

Feladatok

Mint teljeskörű könyvelő, a Te feladataid közé fog tartozni:

  • a könyvelés ellenőrzése
  • rekonsziliációk
  • tárgyi eszköz könyvelés
  • adózással kapcsolatos teendők
  • havi, negyedéves és éves zárás
  • elhatárolások
  • a főkönyvelőnek való direkt riportálás
  • cégen belüli kapcsolattartás
  • új vállalatirányítási rendszer bevezetésében való részvétel
  • folyamatok fejlesztése, hatékonyabbá tétele

Elvárások

Hogy kit keresünk?

Kiegyensúlyozott, számvitelben magabiztos, jó humorral és problémamegoldó készséggel rendelkező könyvelőt.

Fontos

  • pénzügy-számvitel területén megszerzett főiskolai / egyetemi végzettség (preferált a mérlegképes könyvelői végzettség megléte)
  • 1-2 év tapasztalat teljes körű könyvelésben
  • folyékony angol nyelvtudás
  • asszertív kommunikációs készség

Amit kínálunk

Juttatások

  • versenyképes bér és juttatási csomag
  • gyönyörű iroda
  • szakmai fejlődés
  • társterületek munkájára rálátás
  • fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
ildiko.bertok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.