AP Supervisor

Szeretnél feljebb lépni a csapattagi szintről? Akkor ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

  • Kb. 10-13 fős csoport irányítása
  • Riportálás a folyamat menedzsernek (Process manager)
  • Folyamat felelősök (Process leader) riportoltatása
  • Projektek irányítása
  • Felel a hozzátartozó országokért
  • People management feladatok ellátása: visszajelzések, teljesítményértékelés, toborzás
  • Monitoring funkció: riportok elemzése, változtatások kezdeményezése/bevezetése, osztály szintű teljesítmény figyelése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban,
  • Francia vagy bármilyen más európai nyelvtudás ismerete előnyt jelent
  • SAP tapasztalat – AP, GL modul
  • AP process ismerete
  • SSC háttér
  • Csapatvezetői potenciál

Amit kínálunk

  • Bővülő szolgáltató központ
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes légkör
  • Modern, belvárosi iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.