Üzleti elemző - Architect

Partnerünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal és országos hálózattal rendelkezik. Jelenleg Üzleti elemző - Architect pozícióba keres új munkatársat.

Feladatok

  • Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában.
  • Üzleti igények definiálása, elemzése és dokumentálása.
  • Részvétel az üzleti igények szakmai egyeztetésében az érintettekkel (szponzor, megrendelő, ügyfél, felhasználó).
  • Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok megfogalmazásával és priorizálásával.
  • Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre.
  • Architektúra tervezése, kódok magas szintű tervezése
  • Jelenlegi architektúra felmérése, megismerése, változtatások kezdeményezése.
  • Dokumentációk elkészítése, aktualizálása.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői vagy szoftvertervezői gyakorlat komplex rendszer architektúrájának ill. keretrendszerének kialakításában, kezelésében.
  • UML ismerete, gyakorlati használata.
  • Webes technológiák ismerete.
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségorientáció
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Ügyfél orientált szemlélet
  • Min. alapszintű angoltudás

Előnyt jelent:

  • Szoftverfejlesztői gyakorlat többrétegű alkalmazás fejlesztésében.
  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek
  • Szoftvertervezési minták (Design Patterns) ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
  • Részvétel hosszú távú termékfejlesztési projektben

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.