Junior PL/SQL fejlesztő

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk junior szoftverfejlesztő munkatársakat PL/SQL programozási területre.

Feladatok

  • Üzleti állományok rendszeres betöltése az Oracle alapú adatbázisba
  • Az állományok adatbázisba töltése érdekében adatbázis fejlesztési feladatok ellátása, Oracle PL/SQL nyelven
  • Egyszerűbb és komplexebb DB oldali és Webes hibák feltárása, megoldási javaslatok tétele
  • A napi problémák megoldása és azokra automatizálási javaslatok tétele
  • A csapat tagjaként a többi fejlesztő munkájának segítése
  • Az új fejlesztések tesztelése

Elvárások

  • IT területen szerzett végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • PL/SQL fejlesztésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Szakmai angol szöveg megértése
  • Precíz, hatékony munkavégzés, proaktivitás
  • A feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett elkötelezettség, igényesség
  • Új technológiák tanulására való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Egyénre szabott karrierút és oktatási terv
  • Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningek
  • Nemzetközi háttér, stabil munkahely
  • Jól felszerelt, modern és kellemes környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mező-Mészáros Ildikó
+36 20 423 6055
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.