Számla könyvelő gyakornok részmunkaidőben

Felsőfokú gazdasági tanulmányokat folyatsz és szeretnél tapasztalatot is szerezni ezen a területen?
Megbízónk egy amerikai gyógyszeripari nagyvállalat, akik tehetséges gyakornokokat keresnek pénzügyi területre.

Feladatok

  • Számlák előkészítése könyvelésre
  • Beszállítói adatbázis karbantartása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, számla egyeztetés
  • Számla kifizetések lekönyvelése
  • Hó végi zárásban való részvétel

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági/számviteli/pénzügyi tanulmányok
  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás, plusz bármilyen más európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Stabil Excel tudás
  • Struktúrált, analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Szakmai előrelépési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern és könnyen megközelíthető iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Edit Otott-Kovács
edit.otott-kovacs@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.