Villamosmérnök

Partnerünk egy világvezető multinacionális vállalat, amelynek profilja magában foglal kutató, fejlesztő és gyártó tevékenységet egyaránt. A világszinten több mint 45.000 főt foglalkoztató cég magyarországi üzemébe villamos projektmérnököt keresünk.

Feladatok

  • Meglévő berendezések fejlesztése, új berendezések kidolgozása
  • Beruházási projektekben való részvétel, beruházási projektek irányítása, valamint azokhoz szükséges tervezési feladatok elvégzése,
  • Kivitelezési feladatok irányítása, kapcsolattartás a kivitelezőkkel,
  • Új berendezések beüzemelésében aktív részvétel,
  • Műszaki dokumentációk készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
  • Minimum 1-3 éves automatizálási területen szerzett gyakorlat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • AutoCAD 2D, MS Office használata,
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség

Előny:
  • OMRON automatizálási eszközök ismerete
  • SCADA ismeret

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív környezet

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.