Végszerelő

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető transzformátor gyártással foglalkozó cég keres folyamatosan bővülő megrendelések miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok

  • Középfeszültségű transzformátorok összeszerelése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Tervszerű munkavégzés

Elvárások

  • Villanyszerelő, villamosgép szerelő vagy erősáramú szerelő végzettség
  • Műszaki ismeretek
  • Szerelési, termelési tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Kiemelkedő teljesítményt elismerő havi bónusz csomag
  • Cafeteria támogatás
  • Sportolási támogatás
  • Hónap dolgozója program keretein belül extra juttatás
  • Nemzetközi környezetben folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.