Gázturbina üzembehelyező mérnök

Ügyfelünk egy nemzetközi gyártó cég, mely folyamatos bővülésének köszönhetően külföldi üzembehelyező projektek kapcsán Gázturbina üzembehelyező mérnök pozícióba keres munkatársat.

Feladatok

  • Gázturbinák üzembe helyezése, generátor szinkronizáció,
  • Kapcsolattartás a vevővel és a projekt menedzsmenttel,
  • Változtatások nyomonkövetése, dokumentálása,
  • Az oklevél megszerzését követően az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása.

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy energetikus végzettség
  • Irányítástechnikai ismeretek és tapasztalat (PCS7, T3000 előny)
  • Erősáramú ismeretek
  • 2-3 év releváns munkatapasztalat (vagy pályakezdő)
  • Aktív, erős középfokú ANGOL nyelvtudás (szakmai angol ismerettel)
  • MS Office irodai alkalmazások ismerete

  • Oktatásban, tudás-átadásban alkalmazható kompetenciák
  • Mobilitás: folyamatos részvétel általában 2-3 hónapos külföldi projekteken
  • Együttműködő, önálló, minőségorientált személyiség
  • Csapatszellem, kiváló alkalmazkodóképesség
  • Döntési és irányítási képesség
  • Határozottság, terhelhetőség
  • Nyitottság más kultúrák iránt

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapatban folyik a munkavégzés
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Világ körüli projekteken való részvétel
  • Dinamikus fiatalos csapat
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont

+36 1 6886887
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.