Projektmérnök

Partnerünk, 150 éves ipari múltra visszatekintő magyarországi divíziója, keres tehetséges projekt mérnököt. Fő profil: gyárak, gyártósorok, gépek áttelepítése üzemen belül, vagy más országokba.

Feladatok

  • Projektek teljes körű lebonyolítása: ajánlatkéréstől a lebonyolításig
  • Gép és gyártósor telepítés koordinálása
  • Külföldi technológiák, projektek implementálása
  • Géptelepítési és gépmozgatási projektek teljes körű szervezése
  • Projektben résztvevő mérnökök koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1-3 év ipari környezetben szerzett projekt tapasztalat
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás írásban, szóban
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vezetői készség
  • Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló szervező készség
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés év végi teljesítmény bónusszal
  • tanulási, fejlődés lehetőség
  • változatos, dinamikus munkahelyi környezet
  • fejlett technológiák megismerése

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 411 3614
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.