PL/SQL fejlesztő

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk szoftverfejlesztő munkatársat PL/SQL programozási háttérrel.

Feladatok

  • Oracle PL/SQL alapú új és meglévő egyedi modulok tervezése, fejlesztése
  • A csapat tagjaként a többi fejlesztő munkájának segítése
  • Adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése

Elvárások

  • PL/SQL, Oracle magas szintű ismeret
  • Rendszertervezésben szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol szöveg megértése
  • Precíz, hatékony munkavégzés, proaktivitás
  • A feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett elkötelezettség, igényesség
  • Új technológiák tanulására való hajlandóság

Előnyt jelent:

  • web-fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Oracle DBA, BASH ismeret

Amit kínálunk

  • Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség
  • Rendszeres belső és külső képzéseket, tréningek
  • Nemzetközi háttér, stabil munkahely
  • Jól felszerelt, modern és kellemes környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Madarász Ádám
+36 30 465 9047
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.