Kereskedelmi képviselő - Autós kiegészítők

Megbízónk több száz autós kiegészítő (nemzetközi brandek) kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon és Kelet-Európában. Pest megyei munkavégzéssel keresünk új kollégát Kereskedelmi képviselő pozícióba.

Feladatok

  • Üzletek túratervszerű látogatása
  • Üzleti, illetve régiós szintű terv elérése, biztosítása
  • Megrendelések felvétele, megfelelő dokumentálása
  • Direkt értékesítés a független üzletekben
  • Készletgazdálkodás
  • Képviselt termék népszerűsítése, piacrészeiknek megfelelő kihelyezések biztosítása
  • Reklámanyagok elhelyezése, akciók lebonyolítása
  • Folyamatos riportolás a piaci folyamatokról
  • Új ügyfelek akvirálása

Elvárások

  • Minimum 1 év, de preferáltan 2-3 év field sales területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)
  • FMCG háttér
  • Jártasság hipermarket, szupermarket, barkácsáruház üzletlánc, benzinkúthálózat, valamint viszonteladó nagykereskedők kereskedelmében
  • Pest megye vagy Budapest agglomerációjában való lakhely
  • Kereskedelmi véna, üzleti érzék
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, határozott, motivált, fejlődni vágyó személyiség, magabiztos fellépés
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Alapfokú számítástechnikai és felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Magabiztos gépjármű vezetési készség (B kategóriás jogosítvány)

Amit kínálunk

  • Stabil szakmai háttér
  • Versenyképes csomag
  • Hosszútávú szakmai perspektíva

Munkavégzés helye

Budapest, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bartók Dorka
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.