Marketing Vezető

A világ egyik legnagyobb gyártócége, szegmensében kiemelkedő multinacionális partnerünk számára keresünk Marketing Vezetőt.

Feladatok

  • Marketing stratégia és éves marketing terv kidolgozása, költségterv betartása
  • A vállalati arculati és PR aktivitáshoz kapcsolódó terv készítés és végrehajtás
  • Teljes körű ATL és BTL kommunikáció menedzselése
  • Rendezvényekkel kapcsolatos komplex project menedzsment
  • Nyereményjátékok, promóciók koordinálása
  • Éves budget tervezése, jóváhagyatása, felügyelete
  • Piac -és konkurenciafigyelés, piackutatás
  • Piacelemzés elvégzése, a piaci változások felismerése és javaslat a szükséges lépések megtételére
  • Értékesítési ösztönző javaslatok, kampányok, kereskedelmi projektek előkészítése, koordinálása és hatékonyságának értékelése
  • Folyamatos riportolás a vezetőség felé

Elvárások

  • Legalább 8-10 év szakmai tapasztalat
  • Legalább 1-2 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Autóiparban, gumi- vagy abroncsgyártásban működő vállalatnál, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai perspektíva
  • Hosszú távú lehetőség
  • Stabil, multinacionális vállalat és környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.