Senior C++ Játékfejlesztő

Érdekel a játékfejlesztés?
Elhivatott és lelkes C++ programozó vagy?
Egy remek hangulatú, fiatalos csapatban szeretnél dolgozni?

Biztos, stabil, külföldi háttérrel rendelkező magyar játékfejlesztő partnerünk modern, budai irodájába keresünk fejlesztő kollégákat.

Feladatok

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • Izgalmas és sokrétű programozási feladatok
  • Programozók felelős koordinálása és motiválása, feladatok ütemezése és nyomon követése
  • Részvétel a határidős projektek teljesítésében, a stratégiai tervek és kialakításában
  • Partneri kapcsolatok fejlesztése, kapcsolattartás kiadók és más partnercégek szakmai vezetőivel
  • Fejlesztési folyamatok optimalizálása, javítása

Elvárások

Amiket elvárunk:

  • Legyen 5 éves fejlesztői tapasztalatod C++ programnyelven
  • Légy gyakorlott 2+ fős szakmai csapat felelős koordinálásában és motiválásában
  • Programozz alaposan, letisztultan a konvenciók ismeretében
  • Légy precíz, képes legyél komplex rendszereket átlátni, strukturáltan gondolkodni
  • Légy nyitott az agilis fejlesztési módszertan megismerésére, használatára
  • Kiválóan értsd az írott angolt, és legalább középszinten tudj kommunikálni is

Előny, de nem feltétel, ha:
  • Gyakorlott vagy agilis, scrum vagy más iterációalapú fejlesztési módszertanban
  • Dolgoztál már C++ programozóként legalább egy közepes méretű játékon az indulástól a befejezésig
  • Fejlesztettél többféle platformon (pl. játékkonzolok, mobil OS-ek, Unix/Linux, backend-rendszerek)
  • Részt vettél már open source fejlesztésben
  • Szenvedélyes gamer vagy

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Nyugodt stresszmentes munkakörnyezet és munkamenet
  • Trendi A-kategóriás iroda Belbudán, közel metróhoz, villamoshoz, bicikliúthoz, zárt bringatárolóval és zuhanyzóval

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.