Raktári adminisztrátor

Logisztikai szektorban működő multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat raktári adminisztrátor munkakörbe, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • raktári nyilvántartások kezelése
  • kimutatások készítése
  • áru átvétele, kiadása
  • leltár

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség, érettségi
  • adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • magabiztos MS Word és Excel ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • jó szervezői és kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • büntetlen előélet

Előny:
  • logisztikában/raktározásban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások
  • a 7. hónaptól béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Üllő

Céges autóbusz Cegléd irányából térítésmentesen igénybe vehető.

A busz útvonala: Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Nyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd, Csemő

Munkarend: 3 műszak, hétfőtől péntekig 06:00-14:00, 14:00-22:00 ill. 22:00-06:00

Munkavégzés helye

Üllõ, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
+36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.