Elektromos karbantartó

Élelmiszeripar gyártás területére keresünk Elektromos karbantartókat

Feladatok

  • Hibaelhárítás a gyár egész területén
  • Tervezett karbantartási feladatok végrehajtása
  • Munkajelentések, formanyomtatványok kitöltése
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása az SAP megfelelő moduljában

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség - villanyszerelő, műszerész
  • Villanyszerelésben, elektronikai berendezések javításában szerezett min. 5 év tapasztalat
  • Automatizálási, PLC ismeretek - előnyt jelentenek
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete előny

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér, hosszútávú tervezhetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Foktő, Bács-Kiskun megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.