Mechanikus karbantartó

Élelmiszeripar gyártás területére keresünk Mechanikus karbantartókat

Feladatok

  • Mechanikus javítások, hibaelhárítások elvégzése a biztonságtechnikai előírások figyelembe vételével
  • Meghibásodott mechanikus alkatrészek cseréje
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése, a biztonságos és folyamatos működés érdekében
  • A karbantartási terv végrehajtása
  • A karbantartó csapat munkájának segítése
  • Munkajelentések, formanyomtatványok kitöltése
  • Munkabiztonsági szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (lakatos, hegesztő, forgácsoló, gépszerelő végzettség előnyt jelent)
  • Gépszerelői tapasztalat (forgó berendezések, anyagszállító berendezések, szivattyúk)
  • Csőszerelés, szerelvények ismerete
  • Zárt térben, magasban végzett munkatapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas felelősségtudat
  • Megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér, hosszútávú tervezhetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Foktő, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
+36 1 300 67 12
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.