Gépész projektmérnök

Lakossági energetikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk Gépész projektmérnök kollégát.

Feladatok

  • Lakossági, energiahatékonysági célú épületgépészeti kivitelezési munkák menedzselése
  • A teljes kivitelezési folyamat- ajánlatadástól a karbantartási munkálatokig- felügyelete és koordinálása
  • Beszerzési terv készítése, a beszerzések koordinálása, felügyelete
  • Teljes körű dokumentáció, SAP használata
  • Alvállalkozók koordinálása
  • Logisztikai és beszerzési folyamatok koordinálása
  • Folyamatfejlesztésben való részvétel

Elvárások

  • Épületgépész mérnöki végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kivitelezésben/beruházásokban szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Stressz tűrés, nyitott és kreatív gondolkodás, proaktivitás

ELŐNY:
  • Német nyelvtudás
  • Szabályozói környezet ismerete
  • termékfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Dinamikus, fiatal, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kálóczi Barbara
+36 1 300 6644
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.