Service Request Analyst

Our partner is one of the leading telecommunication companies, operating a Shared Service Center in Budapest.

Feladatok

  • Creating order forms with different pricing tools
  • Manage the orders in different systems
  • Have regular calls with the stakeholders and fulfill adhoc requests
  • Keep contact with vendors and suppliers
  • Continous co-opearation with other teams
  • Work against strong SLAs and create regular reports

Elvárások

  • Fluent English and German/Spanish/Italian/French
  • Relevant work experience IT/Telecommunication/SSC
  • Excellent team-player
  • Customer facing attitude
  • Commercial background is prefered
  • BA dergree is an advantage

Amit kínálunk

  • Competitive compensation package
  • Energetic, positive atmosphere
  • Free trainings
  • Carieer oportunity

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Veronika Tóth-Ihász
06 1 300 6634
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.