Angolul beszélő asszisztensi munkatárs

Multinacionális partnerünk megbízásából Asszisztensi munkakörbe munkatársat keresünk a meglévő csapat támogatására!

Feladatok

  • adatok rendszerbe való bevitele és ellenőrzése
  • beérkező számlák ellenőrzése és adminisztrálása
  • dokumentumok ellenőrzése
  • pénzügyi folyamatok támogatása
  • csapat munkájának támogatása, együttműködés a csapattagokkal
  • határidők betartása és a megfelelő mérőszámok teljesítése

Elvárások

  • középfokú végzettség,felsőfokú végzettség előny
  • erős középfokú angoltudás szóban és írásban
  • precizitás és monotonitástűrés
  • ügyfélközpontú beállítottság
  • jó kommunikációs készség
  • pro-aktivitás
  • gyors és pontos munkavégzés

SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • egy sikeres, nemzetközi csapat tagja lehetsz
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • hosszú-távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.