Senior fejlesztőmérnök

Tapasztalt mérnök munkatársat keresünk fejlesztőmérnök pozícióba, fejlesztési és gyártási területére. Fő fókusz a konstrukciók és a gyártási folyamatok megalkotása/fejlesztése, valamint a minőség fenntartása,javítása.

Feladatok

  • Többcélú sporteszköz tervezési és fejlesztési folyamatainak támogatása
  • Meglévő gyártási dokumentációk átvizsgálása
  • 3D modellezés, darabjegyzék és rajzi specifikációk készítése
  • Dokumentációk készítése, változások kezelése
  • Tűrésszámítás
  • Gyártási technológiák, folyamatok tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Szériagyártás felfutásának támogatása
  • A gyártás szakmai felügyelete
  • Auditok előkészítése, auditokon való részvétel
  • Fejlesztési jelentések készítése a vezetőség részére
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Fejlesztői csapat koordinációjában való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat fejlesztőmérnöki pozícióban
  • Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Komplex és elemző gondolkodásmód
  • Precizitás, agilis és önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, együttműködési képesség
  • Rugalmas, proaktív személyiség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Magas szintű kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Projektvezetési tapasztalat előny
  • SolidWork +D tervezésben való jártasság
  • Kiváló MS-Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív technológiák
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Változatos munkakör
  • Új, izgalmas projektekben való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.