Hálózati specialista

Komoly múltra visszatekintő telekommunikációs partnerünk várja hálózatai ismeretekkel rendelkező új munkatársait hálózati specialista pozíciókba.

Feladatok

  • hálózatüzemeltetéshez kötődő technikai problémák regisztrálása, elhárítása, megoldása
  • ügyféligényeknek megfelelő támogatás hálózati problémák esetén
  • összetett, 1st line szintjén már nem megoldható problémák technikai kezelése, javítása
  • javaslattétel a csoportvezetők felé folyamatoptimalizálása
  • aktív kapcsolattartás beszállítókkal, harmadik felekkel, biztosítandó a szolgáltatások megfelelő színvonalát

Elvárások

  • magabiztos erős középfokú angolnyelvtudás
  • Cisco hálózati ismeretek (CCNA, CCNP minősítés előnyt jelent)
  • eredmény-orientált személyiség
  • ügyféligények folyamatos nyomon követése

Amit kínálunk

  • vonzó juttatási csomag
  • központi elhelyezkedésű iroda
  • modern, dinamikus munkakörnyezet
  • technikai/nyelvi tréningek

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ágnes Iván
+36 30 597 8944
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.