Területi Képviselő - RX gyógyszerek - Hobbiállat divízió

Kutatás-orientált és innovatív szemléletmódjáról híres gyógyszeripari partnerünk állat-egészségügyi területére keresünk területi képviselő kollégát.

Feladatok

  • állatorvosokkal, patikákkal, kisállat-kereskedésekkel való kapcsolattartás
  • a cég RX gyógyszereinek értékesítése
  • országos szintű kapcsolati rendszer kiépítése, ápolása
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • új partnerkapcsolat kiépítése
  • ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése
  • CRM rendszer használata
  • marketing feladatok
  • presales tanácsadás

Elvárások

  • állatorvosi végzettség
  • minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • field sales tapasztalat
  • kisállat, hobbiállat, társállat terület ismerete
  • állat-egészségügyi termékekkel,prémium állateledellel való előzetes tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • magabiztos PC használat
  • jó kommunikációs készség
  • nyitott személyiség
  • ügyfélközpontúság
  • pro-aktív személyiség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • bónusz
  • laptop, telefon, autó
  • etikus, innovatív cég
  • családias csapat
  • stabil, világhírű gyógyszercég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Vilmányi Orsolya
m +36 30 985 9726
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.