Adózási asszisztens angol nyelvtudással

Érdekel az adózás és ezen belül is a személyi jövedelemadó és a társasági adó??
Magabiztos középfokú ANGOL nyelvtudásod van?
Fontos számodra a szakmai fejlődés illetve az előrelépési lehetőségek?
Szeretnél a jövőben több adónembe is belelátni illetve vonzanak a külföldi projektek is?

Ha igen, jelentkezz most, légy a profi és lelkes csapat része!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ügyfelünk, az egyik kiváló referenciával bíró multinacionális tanácsadó cég Adózási Asszisztenst keres saját csapatába angol és/vagy német nyelvtudással.

Feladatok

  • ÁFA és/vagy társasági adóbevallások és/vagy transzferár dokumentációk elkészítése
  • egyéb adózási dokumentációk elkészítése
  • kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (gazdasági előny), felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • 1-2 év, gazdasági/pénzügyi /adminisztrációs területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Precizitás, igény a minőségi munka iránt
  • Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség
  • német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Belépéskor képzés, valamint folyamatos szakmai továbbképzés
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén külföldi munkavégzési lehetőség
  • Professzionális csapat
  • Kiváló referencia a szakmában

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.