Szenior Letétkezelő

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő bank, amely csapatukba keres egy Szenior Letétkezelőt.

Feladatok

  • befektetési alapok, nyugdíjpénztárak és egyéb letétkezelt portfoliók eszközeinek értékelése, befektetési szabályok ellenőrzése
  • ingatlanalapok letétkezelési feladatainak ellátása
  • ügyfelek értékpapír ügyleteinek, egyéb tranzakcióinak elszámolása
  • értékpapír társasági események kezelése
  • közreműködés a tevékenységet érintő szabályzatok, eljárásrendek kidolgozásában, felülvizsgálatában a piaci és jogszabályi környezet változása, valamint termék-, rendszer- és folyamatfejlesztések esetén
  • belső és külső adatszolgáltatások, jelentések készítése

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • pénz-és tőkepiaci műveletek ismerete
  • jogszabályi háttér ismerete
  • terület specifikus alkalmazások emelt szintű ismerete

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • felelősségtudat, megbízhatóság
együttműködési és kommunikációs készség

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gróf Szabina
+36 1 300 6602
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.