Termelési operátor

Ügyfelünk egy multinacionális hátterű vállalat, amely a régióban egyedülállóan stabil munkahelyeket kínál. További növekedésüket elősegítendő új munkatársakat keresünk Termelési operátor pozícióba.

Feladatok

  • termelő gépek felügyelete, alapanyagokkal történő ellátása
  • félkész- és késztermékek minőségellenőrzése
  • gyártó folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • minőségorientált, igényes munkavégzés
  • 3 műszakos (5+2 nap) munkarend vállalása

Előnyként értékeljük
  • a termelő környezetben szerzett tapasztalatot
  • a középfokú végzettséget
  • a számítástechnikai ismereteket

Amit kínálunk

  • világszínvonalú munkakörnyezet
  • vállalati buszjáratok Komárom-Esztergom megye területén belül
  • jó munkahelyi légkör
  • hosszú távú stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Tatabánya

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
+36 34 200 330
tatabanya@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.