Üzemmérnök

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok

  • Termeléstervezés, ütemtervek készítése
  • Rendelések fogadása, vizsgálata, indítása, visszaigazolása
  • Határidők megállapítása, nyomon követése
  • Anyagigények indítása
  • Vevőkkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Gyártósori folyamatok fejlesztésének felmérése
  • Minőségügyi megbízotti feladatok

Elvárások

  • Szakirányú gépészmérnöki tanulmányok (Bsc/Msc)
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • LEAN ismeretek
  • MS Office programok ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bér és béren kívüli juttatások
  • Teljesítményt elismerő alapbéren felüli juttatások
  • Folyamatos, színvonalas szakmai képzések
  • Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet és csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 1 411 2090
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.