Értékesítési műszaki tanácsadó

Vérbeli értékesítőnek tartod magad? Ha könnyen ráérzel a partner igényeire, szeretsz kommunikálni és kapcsolatot tartani, eredmény-orientált vagy és még a műszaki dolgokhoz is értesz, te vagy az emberünk! Nemzetközi partnerünk értékesítési csapatába keresünk műszaki értékesítési tanácsadót.

Feladatok

  • Prémium termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Műszaki segítségnyújtás az ügyfeleknek
  • Értékesítési tervek készítése, elérése
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
  • Kulcs partnerekkel való stratégiai együttműködés, stratégia
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal cégen belül

Elvárások

  • Szenvedély az értékesítés iránt
  • Nyitottság a műszaki termékek megismerésében, műszaki beállítottság
  • Minimum középfokú végzettség ideálisan műszaki területen
  • Eredmény-orientált gondolkodásmód, csapatjátékos és pozitív hozzáállás
  • Határozott fellépés
  • Tanulási, fejlődési vágy
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag céges autóval
  • Folyamatos tréninglehetőségek (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.)
  • Stabil, biztos munkahely nemzetközi hátterű cégnél
  • Karrierlehetőség (horizontális és vertikális elmozdulásra is van lehetőség)

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.