C# .NET Fejlesztő - Németországi munkavégzés

Ügyfelünk az elektronikai gyártási megoldások terén a világ vezető 15 vállalata közé tartozik. Németországban található központjukba keressük bővülés okán a .NET fejlesztői csapat 5. tagját.

Feladatok

  • Ipari környezetben történő szoftverfejlesztési projektben való részvétel (C# .NET )
  • Ügyféligények elemzése, értékelése, ezek alapján koncepció kidolgozása a termék teljes életciklusára nézve
  • Szükséges dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • C # .NET fejlesztésben szerzett 3+ éves tapasztalat
  • Java fejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • SQL és XML ismeret
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való készség
  • Elkötelezettség és motiváció
  • Folyékony német és magyar nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Német munkaszerződés hosszú távra
  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Szakmai kihívások egy világszinten ismert EMS gyártő cégnél
  • Motivált, szakmailag elkötelezett csapat

Munkavégzés helye

Germany, Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Sós
+36 1 300 6679
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.