Műszaki értékesítő (Légkezelő berendezések)

Európai piacvezető partnerünk megbízásából keresünk Műszaki értékesítőt - légkezelő berendezések értékesítésére - dinamikus csapatába.

Feladatok

  • partnerekkel való napi kapcsolattartás
  • új partnerek megkeresése
  • adatbázis kezelése
  • ajánlatok, szerződések készítése
  • projektek koordinálása
  • adminisztráció feladatok ellátása
  • műszaki szaktanácsadás

Elvárások

  • preferáltan felsőfokú végzettség, épületgépész végzettség előny
  • releváns értékesítési tapasztalat (min. 2 - 3 év) és kereskedelmi beállítottság
  • kiváló kommunikációs képesség, ügyfél-orientált gondolkodás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • eredményorientált személyiség
  • műszaki affinitás
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú, stabil karrierlehetőség
  • piacvezető cég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pomázi Gergely
+361 300 6670
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.