SAP HR Developer

Egyik legnagyobb multinacionális autóipari beszállító magyarországi leányvállalata munkatársakat keres SAP HR területre.

Feladatok

  • Alkalmazás- és interface fejlesztés az SAP HR Időgazdálkodás modulján belül
  • SAP HR Időgazdálkodással kapcsolatos csapatprojektek segítése, tervezése, irányítása és megvalósítása
  • Létező Időgazdálkodási alkalmazások / interfészek folyamatos karbantartása, megfigyelése és fejlesztése
  • Customizing, és ahol szükséges, modellek és számítási típusok változtatása
  • Tesztelés tervezése, minőségbiztosítás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Az SAP HR moduljában customizing-ban szerzett tapasztalat
  • Az adaptációs modellek / számítási típusok erős ismerete
  • Koncepció-tervezés alapvető ismerete
  • SAP ABAP/4 / ABAP Objects ismerete
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Alap Microsoft termékek mély ismerete
  • Csapatmunkára való hajlam, magabiztosság

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Karrierlehetőség, folyamatos továbbképzés és tréningprogramok

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Makai Gergely
+36 20 952 2065
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.