ICT Architect

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk ICT Architect munkatársat. Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás. A telekommunikációs szolgáltatások fejlesztésével ügyfelünk cégcsoportja egyre jelentősebb szerepet tölt be a távközlés területén is.

Feladatok

  • A vállalat induló ICT-szolgáltatói infrastruktúrájának koncepcionális- és architektúra-tervezése
  • A teljes rendszer implementációjának szakmai irányítása
  • A szolgáltatásban részt vevő komponensek meghatározása
  • Közreműködés beszállítói tenderek lebonyolításában
  • A kivitelezésben részt vevő fejlesztőmérnökök és beszállítói szakértői team irányítása
  • Részvétel komplex projektek műszaki irányításában
  • Presales mérnöki támogatás nyújtása
  • Szakmai irányelvek meghatározása, részvétel üzleti modellek felállításában
  • Fejlesztésben, üzemeltetésben és értékesítésben részt vevő munkatársak képzése, szakmai támogatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves IT és/vagy hálózati architektúra-tervezési tapasztalat
  • Közép- és nagyméretű LAN/WAN és WiFi megoldások tervezésében szerzett tapasztalat
  • LAN technológiák és a gyártói berendezések (Cisco, Aruba, Huawei) ismerete
  • Routing és switching technikák és protokollok átfogó ismerete
  • IT biztonsági megoldások, és tűzfalmegoldások alapos ismerete
  • IT szerver infrastruktúrák ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • IT- és hálózatüzemeltetést támogató menedzsment rendszerekben való jártasság
  • Magabiztos szóbeli angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Képesség az üzleti igényeknek való megfelelés és a vállalati stratégia összhangjának megteremtésére
  • Projektszemléletű megközelítés
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség (további minősítések megszerzése)
  • Dinamikus csapat
  • Innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Laura Győri
laura.gyori@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.