Junior könyvelő

Könyvelők figyelem!

Feladatok

Feladataid lesznek:
  • főkönyv folyamatos karbantartása
  • mérlegszámla hitelesítése
  • havi zárásban és dokumentációjában való részvétel
  • pénzügyi kimutatások készítése
  • adatbázis karbantartás
  • kapcsolattartás társosztályokkal
  • külső és belső auditokban való részvétel

Elvárások

Jelentkezz, ha igaz Rád:
  • legalább középfokon beszélsz angolul
  • erős érdeklődéssel a könyvelés és a számvitel irányába
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel a pénzügy vagy számvitel területén
  • 1-2 év tapasztalat SAP-ban feltétel!
  • nem riadsz vissza a kihívásoktól

Amit kínálunk

Mit kínálunk?
  • Bővülő szolgáltató központ
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes légkör
  • Modern, belvárosi iroda
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Andrási Melinda
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.