Műszaki asszisztens

Multinacionális partnerünk műszaki asszisztenst keres bővülő csapatába szigetszentmiklósi munkavégzéssel.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő szervizpartnerekkel, ügyfélnyilvántartás kezelése
  • Vállalatirányítási rendszerben történő rendelések kezelése
  • Műszaki szaktanácsadás szerviz partnereknek, szerelőknek és felhasználóknak
  • Ügyintézés CRM rendszer használatával
  • Szerviz oktatások adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség - épületgépész végzettség előny
  • Angol és/vagy olasz nyelv társalgási szintű ismerete előny
  • Épületgépészként szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű Excel és World ismeretek
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Tudatos, önálló munkavégzés
  • Eredmény-orientáltság és csapatszellem

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet és megbízható háttér
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.