Szoftver Implementációs Projektmenedzser

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Feladatok

A leendő kolléga felelős a cég szoftveres termékeinek és egyedi fejlesztéseinek bevezetési projektjeiért a vállalat fontosabb ügyfeleinél.
  • Szerződéskötés előtti feladatokban (helyzetfelmérés, ajánlat- és szerződéskészítés) való aktív részvétel
  • Erőforrás, ütem- és költségtervezés
  • A projektben érintettek bevonása és igényeik felmérése
  • A megvalósítás keretében a projektben résztvevő munkatársak motiválása, munkájuk irányítása
  • Projektmegbeszélések vezetése
  • Kockázatkezelés
  • A projekt állapotának folyamatos monitorozása
  • Szakmai tanácsadási tevékenység a szoftverek funkcionális tartalmának kialakításánál, részvétel a termékek továbbfejlesztési terveinek kialakításában
  • Szakmai fórumokon való részvétel, előadások tartása

Elvárások

  • Szoftver implementációban, bevezetésben, tanácsadásban szerzett 3+ éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Office eszközök magas szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú, magabiztos fellépés
  • PMI minősítés előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és piaci átlagon felüli juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Tapasztalatszerzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezető vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Sós
+36 1 688 6857
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.