Ügyféltámogató mérnök

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára Ügyféltámogató munkatársat keresünk.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • Értékesítés támogatása műszaki és informatikai oldalról
  • Ipari gyártó cégek gépészeti problémáinak feltérképezése, megoldása
  • Ügyfelek számára műszaki tanácsadás
  • Programozás, adatbázisok kezelése
  • Adatbázisokkal kapcsolatos problémára megoldás keresés, pl. makró írása

Elvárások

  • Erős középszintű ANGOL nyelvtudás
  • Villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy mérnök-informatikus végzettség
  • Programnyelvek ismerete, programozási tapasztalat előny(C#, VB.NET, Javascript, PHP)
  • Haladó adatbázis ismeretek (SQL)
  • Gyártási ismeretek
  • MS Office magabiztos kezelése
  • Megoldás központú gondolkodás, feladatok logikus, algoritmikus részekre bontására, és a feldolgozására való képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatmunka

Amit kínálunk

  • Családias légkör
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Közös munka izgalmas, új ügyfelekkel
  • Változatos, valós ipari feladatok megoldása
  • Felelős, és önálló munkavégzés, támogatás egy csapattól

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rózsa Anita
+36 30 692 8875
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.