Raktári anyagmozgató

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Raktári anyagmozgató pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok

  • Teherautók, vagonok és hajók fel- és lepakolása
  • Anyagok rendszerbe vétele és összekészítése
  • Anyagok fizikai ki- és betárolása a raktárban
  • Acéltermék csomagolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precizitás, terhelhetőség

Előny:
  • Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Érvényes emelőgép-kezelői jogosítvány híddarura, futódaru és bakdarura
  • Acélipari szakmai tapasztalat
  • NÉMET nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű (Győrtől 15 km)

Munkavégzés helye

Gönyű, Győr-Moson-Sopron megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
tatabanya@randstad.hu
34/200-330
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.