CNC gépkezelő

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető technológiai partnerünk kínál Önnek hosszú távú munkalehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést.

Feladatok

  • 3-5 tengelyes CNC maró gépek beállítása / kezelése
  • Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken
  • CNC megmunkáló programok értelmezése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Szerszámok cseréje
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások

  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Mobilitás – delegáció vállalása adott esetben

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomag
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
  • Utazási költségtérítés
  • Céges buszok
  • Munkásszálló igénybevételének lehetősége
  • Folyamatos szakmai fejlődési biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ha felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu email címre és megkeressük a részletekkel.

Infó:
Hajnal Donát
+36 1 411 2090; +36 30 981 0039
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.