Karbantartó

Fűtőelemeket gyártó partnerünk részére keresünk karbantartó munkatársat azonnali munkakezdéssel Budapestre.

Feladatok

  • műszaki rajzok olvasása és szerkesztése
  • gépjavítási feladatok elvégzése
  • épületgépészeti javítások elvégzése
  • új gépek esetén építési feladatok teljesítése
  • erőgépek felügyelete.
  • klíma rendszer felügyelete
  • fűtési rendszer felügyelete
  • raktár készlet kezelés
  • hegesztési, forgácsolási feladatok elvégzése
  • elektromos és mechanikai mérések elvégzése
  • műhely és javítási terület rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • azonnali munkakezdés
  • végzettség az alábbi területek valamelyikén: mechanikai műszerész vagy elektronikai műszerész vagy szerszámkészítő vagy gépész lakatos
  • műszaki rajz olvasási készség
  • pontosság

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • kiemelt műszakpótlékok

Munkavégzés helye

Budapest IV.kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Seregi Zsuzsanna
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
06304554757
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.