Irodai/laboratóriumi adminisztrációs munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai szereléstechnológia terén kiemelkedő partnerünk számára keresünk új kollégát irodai adminisztrációs munkakörbe azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • fizikai és kémiai mérések elvégzése hagyományos mérőeszközök és modern automata műszerek segítségével,
  • minőség ellenőrzés a megadott utasítások szerint a gyártási folyamat teljes ideje alatt,
  • termékösszetételek és alapanyagok vizsgálata,
  • a gyártási folyamatok követése és támogatása
  • kimutatások, riportok

Elvárások

  • érettségi vagy főiskola
  • vegyésztechnikusi végzettség előny
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • 2 műszakos munkarend vállalása,

Amit kínálunk

  • versenyképes havi alapbér,
  • bejárási támogatás,
  • 3 hónap után béren kívüli juttatások,
  • modern és fiatalos munkakörnyezet,
  • dinamikusan fejlődő vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bán Enikő
+36 30 281 3989
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.