Junior Sales Support Munkatárs

Kiemelt globális jelenléttel bíró megbízónk számára, kereskedelmi asszisztenciában tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, az alábbi pozícióba

Feladatok

  • értékesítési menedzserek munkájának támogatása
  • riportok, kimutatások készítése, a vezetői döntéshozatal támogatása
  • kapcsolattartás meglevő ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása, hideg hívások indítása
  • értékesítési és megrendelési feladatok elvégzése és adminisztrációja
  • adatbázisok karbantartása, frissítése, nemzetközi szoftverek használata
  • ajánlatbekérés teljes körű menedzselése importőrtől, kereskedéstől
  • kalkulációk, ajánlatok és dokumentációk elkészítése
  • ajánlatadási folyamat nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel
  • valamennyi ügyféligény, kérés, adatszolgáltatási igény pontos kezelése
  • reklamáció és panaszkezelés
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • érdeklődés a gépjárművek iránt
  • kiemelkedő MS Excel ismeret
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • precíz, pontos adminisztráció és nyilvántartás-kezelés
  • csapatjátékos magatartás
  • önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú fejlődési lehetőségek
  • multinacionális vállalti környezet
  • barátságos légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Forgó Kinga
+36 1 411 4039
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.