Áruházvezető

Piacvezető babaáruházlánc kiemelt üzletébe keresünk Áruházvezető munkatársat győri munkavégzéssel.

Feladatok

  • A vállalat üzletpolitikájának megvalósítása
  • Pontos készletvezetés és áruátvétel
  • 6 fős csapat vezetése és támogatása
  • Szakszerű tanácsadás a dolgozók részére, termékismeret, eladástechnika és pénztárkezelés terén
  • Reklamáció kezelés
  • Áruházi folyamatok működtetése
  • Napi munka során felmerülő problémák kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai háttér
  • Minimum 5-6 fő irányításában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete előnyt jelent
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Győr

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Patrícia Makay-Rupp
+36 1 300 6675
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.